برچسب رمز‌دار

لیبل اسکرچ (رمزپوش)
 
یکی از محصولات شرکت رمزپوش، لیبل اسکرچ در ابعاد متنوع است. لیبل اسکرچ یک برچسب آماده است که برای پوشاندن رمز کارت های تلفن، قرعه کشی، اصالت کالا، گارانتی و ... استفاده می شود.
در واقع لبیل اسکرچ (رمزپوش) یک لایه پلیمری شفاف است که از یک طرف با یک رنگ خراش پذیر پوشانده شده و از طرف دیگر همانند دیگر برچسب ها دارای یک لایه چسب برای الصاق روی محصول است.
از مزایای لیبل اسکرچ نسبت به اسکرچ های سیلک و هات استامپی عدم نیاز به فرآیند سلفون کشی، لمینت کردن یا پوشش یووی بر روی سطح است. از دیگر مزایای لیبل اسکرچ ها امکان الصاق مکانیزه آن است.


برچسب های اصالت کالا
این برچسب ها به منظور جلوگیری از تولید و توزیع محصولات تقلبی طراحی می شوند.
برچسب های اصالت کالا می توانند حاوی اطلاعات یکتا باشند تا خریدار محصول با پیامک کردن کد محصول از صحت کالای خریداری شده اطمینان حاصل کند. 
در مواردی، برچسب های اصالت کالا برای بالا بردن امنیت دارای هولوگرام نیز هستند، که مجموعه رمزپوش امکان تولید برچسب های دارای هولوگرام را نیز دارد.
برخی از مزایای برچسب های اصالت کالا برای تولید کنندگان یا    توزیع کنندگان را می توان به شکل زیر برشمرد.
1- تامین اطمینان مصرف کننده.
2- فراهم آمدن امکان رصد بازار و میزان فروش برای تولید کننده یا توزیع کننده به کمک پیامک های دریافتی.
3- امکان بررسی آماری میزان فروش در مناطق مختلف کشور.
4- امکان برگزاری قرعه کشی به کمک پیامک های دریافتی.
 
برچسب های گارانتی و فعال سازی محصول
این برچسب ها از نظر ظاهری شباهت زیادی به برچسب های اصالت کالا دارد.

برچسب های قرعه کشی
معمولا در مواردی که امکان قرار دادن کارت قرعه کشی در بسته بندی محصولات وجود ندارد، برچسب های قرعه کشی را روی محصول الصاق می کنند.
برچسب های تولید شده در این مجموعه از بالاترین کیفیت چسب برخوردار بوده و در ابعاد متنوع تولید می شوند.
بسته به تیراژ مورد درخواست برچسب ها بصورت رول یا شیت تولید  می گردند. شایان ذکر است که فقط در حالت رول، امکان الصاق مکانیزه وجود دارد.
از مزایای لیبل های شیت امکان نسبت دادن یک شماره شناسه به هر ورق لیبل می باشد. به عنوان مثال یک ورق می تواند حاوی 130 قطعه لیبل باشد. این امر به دسته بندی لیبل ها برای محصولات متنوع کمک می کند.
هر برچسب قرعه کشی می تواند حاوی اطلاعات یکتایی نظیر کد    قرعه کشی، شماره سریال، بارکد متغیر و ... باشد، که کد قرعه کشی با لایه رمزپوش (اسکرچ) پوشیده شده است.

برچسب های رمزدار آماده پرینت (پیش رمز)
این برچسب ها دارای رمز و اسکرچ و یا در صورت نیاز شماره سریال هستند در حالیکه مابقی اطلاعات روی آن ها چاپ نشده است. این نوع برچسب ها بصورت رول آماده و تحویل می شوند و تکمیل مابقی فرایند چاپ به کمک لیبل پرینترها (پرینترهای ریبونی) توسط سفارش دهنده انجام می گیرد.
تکمیل فرآیند چاپ توسط مشتری، به این معنی است که دیتابیس یا اطلاعات مربوط به لیبل ها فقط در اختیار سفارش دهنده لیبل ها است و این امر به بالابردن امنیت اطلاعات لیبل های حساس (مانند لیبل های گارانتی قطعات خودرو) کمک می کند، و مشتری می تواند نظارت دقیقی روی چاپ لیبل ها داشته باشد.
از مزیت های برچسب های آماده پرینت:
1- امکان سفارش انبوه لیبل رمزدار (پیش رمز) و تکمیل تدریجی فرآیند چاپ توسط مشتری.
2- بالا بردن ضریب امنیت اطلاعات.
3- عدم وابستگی برای چاپ اطلاعات متغیر و رمزپوش(اسکرچ).
4- امکان تکمیل فرآیند چاپ در مکان های مختلف.
5- امکان حذف ناظر در محل تولید لیبل ها.
6- کاهش هزینه های تولید.
7- امکان تکمیل فرآیند چاپ بسته به نیاز و تولید روزانه.