برچسب رمز‌دار آماده

لیبل های رمزدار عمومی:

از دیگر راه حل های ارائه شده توسط مجموعه رمزپوش، لیبل های رمزدار عمومی است. این لیبل ها در ابعاد کوچکی (به عنون مثال: 18*35 میلیمتر) تهیه شده که حاوی یک شماره سریال و یک رمزپوشیده شده با رمزپوش ( اسکرچ) است. این لیبل ها فاقد هرگونه نام، برند یا شماره پیامک
بوده و در مواردی که چاپ اطلاعات متغیر با محدودیت هایی روبروست می توان از آن  بهره برد.

این گونه لیبل ها معمولا مناسب تیراژهای پایین و متوسط بوده و معمولا بصورت شیت تولید می گردند. از کاربردهای این گونه لیبل ها می توان به الصاق آن ها روی مجله یا کتاب اشاره کرد، بطوریکه کادر الصاق لیبل، شماره پیامک و دیگر توضیحات لازم روی مجله یا کتاب چاپ گردیده است. حال با الصاق لیبل، هر مجله یا کتاب از یک کد یکتا  برخوردار می شود.

لذا در مواردی که چاپ اطلاعات متغیر با محدودیت هایی روبروست  می توان از این راه حل بهره جست. این روش برای تبلیغات فروشگاهی به همراه قرعه کشی یا هر تبلیغات دیگری که قرعه کشی در آن جایگاهی دارد، می تواند  کاربرد داشته باشد.

شایان ذکر است که این لیبل ها به عنوان یک محصول آماده به حساب می آید و بدون سفارش قبلی قابل ارائه است، لذا در مواردی که نیاز به سرعت عمل بیشتری است از کارایی ویژه ای برخوردار است. از دیگر ویژگی این راه حل ارزان بودن آن به واسطه عمومی بودن آن است.

در هنگام سفارش این نوع لیبل، فایل اطلاعات متناظر با آن سفارش به مشتری تحویل میگردد.

 از مزیت این لیبل کوچک بودن لیبل،  قیمت مناسب و آماده تحویل بودن آن است.