دستگاه‌های رول به رول

دستگاه پرینتر رول به رول ۲۵۰، یکی از محصولات شرکت رمزپوش است. این دستگاه در سه حالت ساده تک استال، چند استال و لیبل چسبان تولید شده و به فروش می‌رسد. این دستگاه توانایی پرینت روی اجسام پیوسته (رول کاغذ) تا سرعت  1m/s، با رزولوشن 300dpi را با عملکرد ساده و کاربرپسند، فراهم کرده است.
سیستم نرم‌افزار جانبی این دستگاه وقوع خطا و آخرین وضعیت دستگاه را به صورت لحظه‌ای گزارش می‌کند. این دستگاه برای پرینت اطلاعات از قبیل بارکد، دیتا ماتریس، سریال و تصویر ثابت و متغیر؛ مناسب برای صنایع دارویی، آرایشی، بهداشتی، غذایی و خدماتی می‌باشد.
رول به رول ساده تک هد:
این دستگاه از سری خانواده‌ی دستگاه رول به رول ۲۵۰ با یک استال پرینتر ساخته شده است. در صورتی که عرض کار پرینت کمتر از  باشد، بهترین گزینه این دستگاه خواهد بود.   
دانلود کاتالوگ و مشاهده‌ی جزئیات و نمای فنی
رول به رول ساده چند هد:
در صورتی که عرض کار بیشتر از 12/7mm باشد، رمزپوش با چینش آبشاری و یا مستقل استال‌های پرینتر امکان افزایش عرض را فراهم کرده است. تعداد استال‌ها بسته به نیاز مشتری تعیین می‌شود.
دانلود کاتالوگ و مشاهده‌ی جزئیات و نمای فنی
رول به رول لیبل چسبان:
در صورتی که هدف تولید سریال‌های قرعه‌کشی باشد، رمزپوش با استفاده از دستگاه لیبل‌زن برای رسیدن به امنیت بالا، امکان چسباندن اسکرچ روی اطلاعات متغییر را بلافاصله بعد از عمل پرینت فراهم آورده است. این عمل می‌تواند روی چند ردیف اطلاعات با استفاده از اسکرچ‌های ردیفی انجام شود.


دانلود کاتالوگ با حجم 7 مگابایت